Jestem kobietą a co za tym idzie, od zawsze zwracałam uwagę na dobrze ubranych mężczyzn. Pewnego dnia postanowiłam dowiedzieć się, jakie są zasady męskiej mody … a potem był już tylko niewielki krok abym mogła stosować te zasady w praktyce. Pracuję zawodowo w branży odzieżowej, używając staromodnego określenia w konfekcji męskiej. Na co dzień podpowiadam tzw. brzydszej połowie ludzkości, jak to zrobić aby po prostu dobrze wyglądać, bez silenia się na ekstrawagancję i podążania za modnymi, często jednosezonowymi trendami. Klasyka to jest to ! 

Lubię męską biżuterię czyli zegarki. Klasycznie ubrany mężczyzna nie może obejść się bez dobrego (odpowiednio dobranego) zegarka.

Powszechnie uważa się, że zdaniem kobiet im bardziej zegarek się błyszczy tym jest lepszy, chcę przełamać tenstereotyp … wiecie już dlaczego postanowiłam pisać o zegarkach na forum skierowanym do mężczyzn.

Będą to jednak teksty o czasomierzach okiem blondynki, próżno w nich szukać informacji o skomplikowanych mechanizmach i innych technicznych szczegółów.

Przedstawię za to subiektywny opis modeli wybranych marek i klasycznego zegarkowego designu.

Pozdrawiam zegarkomaniaków,

Joanna Kendziorska

Napisz komentarz